HAKKIMIZDA

 

Sektörde 6. yılında olan firmamız bilgi, birikim ve deneyimlerini Makinadiyari.com  aracılığı ile bütün Türkiyedeki müşterilerine ulaştırmaktadır.  Amacımız Online alışverişi geliştirip hizmet anlayışında fark yaratmakla beraber üyelerimize en iyi, en kaliteli ürünü en uygun fiyata ve en hızlı şekilde sunmaktır.


İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi üretim ve hizmet  için kaliteli malzeme kullanılmasını benimseyerek siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm deneyimli personelimizle birlikte vermeyi ilke edinerek hareket etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.
        

3.000 üzerinde çeşidimiz deneyimli personellerimizle, müşterilerimize elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz..


           

 Hırdavat denildiğinde akıllara ilk olarak makinadiyari.com un gelmesinin en başlıca özelliklerini kısa başlıklar altında su şekilde sıralayabiliriz.

 

Güven, Müşterilerimizin bize duyduğu güven. En Güvenli online alışveriş sitelerinden birisi olan makinadiyari.com'dan alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.


Hız, Çok fazla çeşit ve adetli stoklarla müşterilerine hizmet veren makinadiyari.com, ürünleri en hızlı sürede siz değerli müşterilerine ulaştırmak için çaba sarf etmektedir.

 

6 Yıl, En yeni hırdavat firmalarından biri olmamız ve her geçen gün yaptığımız yeni yatırımlar.


Deneyim, Sektördeki firmamızın ve personelimizin Deneyim ve Ürün Bilgisi.


Memnuniyet, makinadiyari.com müşterilerinin memnuniyeti bizim için herşeyin önünde gelir.


Hizmet, bizler Müşterilerimize hizmet için bulunmaktayız.


Çözüm Ortaklığı, bizler müşterilerimizin çözüm ortağıyız, onların sorunlarının çözümü bizleri daha ilerilere götüreceği inancındayız.


Doğru Ürün, Uygun Fiyat, En Uygun Fiyatla ürün satmakla beraber bir diğer felsefemiz müşterimize doğru ürünü vermektir, doğru ürünü müşterimiz ile buluşturduktan sonra en uygun fiyat politikamız ile müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır amacımız.


Çeşitlilik, önceki senelerde önemi fazla anlaşılamayan bu kavram günümüz ticaretindeki en büyük ve en önemli faktörlerinden biridir. Zaman en önemli nakit olduğundan müşterimize en kısa surede en çeşitli urunu vermek bizim işimizdir. makinadiyari.com birçok firmanın bölge, örnek ve yetkili bayisi olmanın farklı gururunu yasamaktadır.

 

 

 


Uzmanlık, biz işimize saygı duyuyoruz ve bunun içindir ki İşimizi en iyi şekilde yapmak çabası içerisindeyiz. Sizlerinde destekleri ile daha ilerilere gitmek bizim en büyük arzumuzdur.

 

 

 

 

Çerez Kullanımı